PRO VAŠI PRÁCI


COWORKING - COWO NOVO

Coworking je prostor určený pro všechny freelancery, profesionály na volné noze či drobné podnikatele, kteří z nejrůznějších důvodů namají své vlastní kanceláře. Třeba proto, že je to ekonomický nesmysl. Nebo se chtějí setkávat s dalšími lidmi, sdílet a vzájemně se podporovat. Nebo chtějí upozornit na svůj business a získávat nové zakázky. Nebo získávat kontakty společně rozjíždět větší projekty, a které si jako jednotlivec netroufne.

Od letošního roku takový prostor najdete i v Novém Jičíně. U nás naleznete příjemně zařízený prostor určený pro práci i setkávání včetně nezbytného zázemí. Kromě "hardware" zde naleznete i "software" -podnětnou a inspirativní atmosféru. 

Naším klientů - coworkerům tdy nabízíme nejen variablní pracovní místo přesně dle individuálních potřeb, ale i plně vybavené a profesionální zázemí, jako wifi, kopírku, scanner, dataprojektor a 12 m2 chytré zdi. K dispozici je i kuchyňký kout. Během dne si můžete vychutnat vynikající kávu z rodinné pražírny Laura Coffee nebo si pronajmout malou poradenskou místnost pro komornější setkání.

Pokud máte děti, v našem Rodinném centru PROVÁZEK se vám o ně po předchozí domluvě rádi postaráme.

Díky PROVÁZKU u nás najdete i mnoho vzdělávacích akcí zaměřených na zdravý životní styl, vztahy, osobní rozvoj, výchovu dětí. Můžete si přijít zacvičit. Jako správný coworking ale nabízíme především aktivity pro (začínající) podnikatele a všechny, co mají potřebu věci dělat jinak.

Základní teď už víte - zbývá jen se připojit.