AKCE


Individuální poradenství - u nás i na dálku

Individuální poradenství u nás probíhá průřezově v průběhu školního roku, nastávající maminky i maminky mohou naše poradkyně kdykoliv oslovit a domluvit se s nimi na indidividuální konzultaci a probrat konkrétní problémy/otázky spojení s rodičovství, případně si doplnit si ověřit, zda to, co so osvojily v rámci seminářů a tréninků, nyní správně aplikují.
 
Poradkyněmi a průvodci v oblasti rané péče o dítě jsou:
a) Žaneta Konopáčová (tato lektorka až po návratu z MD, na které aktuálně je). Individuálního poradenství budou využívat především rodiče, kteří paní Konopáčovou poznali už v průběhu těhotenství a mají v ní proto důvěru. Žaneta Konopáčová je kompetentní v oblasti rané péče pro své dlouholeté zkušenosti doplněné o odborné kurzy. Sama je také trojnásobnou maminkou a tak má i své vlastní zkušenosti s aplikací různých poznatků. Je schopná rodičům poradit v následujících oblastech: psychomotorický vývoj dítěte, první týdny v životě dítěte, kojení a zvládání problémů s
kojením, nošení dětí, uspávání, manipulace s dítětem, zvládání šestinedělí.
b) Andrea Erbenová, která absolvovala řadu kurzů a zároveň i lektoruje aktivity pro děti již od 2 měsíců (vzdělávala se právě i pod supervizí paní Konopáčové), své vzdělání si neustále rozšiřuje, je v kontaktu s odborníky a z velké části přináší i novém podněty do našeho RC v této oblasti (nové kontakty, tipy na aktivity i např. knihy atd.). Je schopná rodičům poradit v následujících oblastech: psychomotorický vývoj dítěte, první týdny v životě dítěte, hormonální změny po porodu, spánek dětí, kojení a zvládání problémů s kojením, nošení dětí, manipulace s dítětem, sedačky/kočárky/nosítka pro děti, zvládání šestinedělí.
 

Individuáln poradenství poskytujeme v rámci projektu Spoelčně do života. Tento projekt úspěšně realizujeme za podpory Ministerstva práce a sociálních věcí ČR (MPSV ČR).