PRO VAŠI PRÁCI


Koučink

Koučink je proces, podporující hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v ním zvolené oblasti. Základem je vztah založený na důvěře a respektu, v němž prostřednictvím vhodně volených otázek při rozhovoru, pomocí nejrůznějších her a nástrojů společně odhalujeme vaše "to chci" a zároveň "takhle můžu". 

Pro koho je koučink určen?

Koučink je vhodný pro ty, kteří si chtějí prohloubit své uvědomění (co vlastně chci, na čem mi záleží, co naopak vůbec nechci, jaké jsou mé hodnoty) a nalézt vlastní zdroje, potřebné k realizaci vlastních záměrů a cílů. 

Kdo jsou naši koučové?

Naši koučové jsou zkušení koučové, kteří prošli řádným výcvikem s bohatou praxí. Koučink nabízejí formou osobního setkání, telefonického rozhovoru či prostřednictvím Skype.

Koučink a osobní život

Hledání životního partnera a zakládání rodiny je na řadě až dosáhnete větší jistoty v zaměstnání? 

Rodina. Kariéra. Přátelé. Fyzické a duševní zdraví. Odpočinek. Je těžké to všechno nějak sladit - jde to vůbec? Nebo už (pro náskok) děti máte, ale ty přece musí chápat, že nemáte čas, protože vyděláváte, aby jste je mohli “šatit a živit”? 

Ohledně odpočinku nebo věcí, na které se těšíte a po kterých toužíte, si pořád říkáte “až udělám tohle”, “až odevzdám tamto”, “až bude konec onoho…” 

Potřebovali byste, aby měl den minimálně 32 hodin? Vždycky bude další “tamto” nebo “ono”. Vašemu dítěti už nikdy nebudou právě 3 roky. A den nikdy nebude mít 32 hodin. Máte k dispozici 24, a tak tomu bude celý váš život - čas plyne všem stejně, a tak bychom se měli snažit, abychom žili naplňující život.

Že to momentálně nejde, neznamená, že to nemůže jít - občas je jen třeba opustit svou komfortní zónu, jindy zase přiznat sám sobě, co opravdu chci (a ne co chci, protože bych to chtít měl).

Zkusme společně najít řešení, díky kterému se vám bude snadněji žít a nebudete už muset jen přežívat na principu “tohle řeším, až když bliká červená kontrolka”. Ono i té červené kontrolce jednou dojde baterka, a pak to bude “bez varování”...

Kontaktujte Míšu Holišovou, misa.holisova@proficionj.cz, 775 696 170