Novinky


Máme nové posily

Začalo léto, které se pro nás již tradičně nese v duchu příměstských táborů a především příprav na další školní rok. Dát dohromady lektory, rozvrhy a připravit pro vás zajímavý program, to není jen tak - i když je pro nás ideální výsledek právě takový, když vše vypadá tak, že jsme to zvládli levou zadní :-)

Možná si někteří z vás všimli, že u nás došlo k jistým změnám, co se týče kmenového týmu. Po několika letech nás postupně opouští Martina a Pavlína - obě dámy, kterou dlouhou dobu tvořily jádro našeho týmu, pracují jinde (ať se vám daří, holky :-)). Oběma děkujeme, za vše co PROFICIU za ty roky daly, nebylo toho málo.

Protože tým bylo ale třeba rychle zase rozšířit, poohlédli jsme se po nových lidech, kteří by se chtěli aktivně podílet na tvorbě všeho toho, co PROFICIO svým klientům přináší.

A výsledek? Od července řady našeho týmu doplnily hned dvě nové ženy - nově tak u nás budete potkávat Terezu a Katku. Terka se bude starat o vše související "s papíry", Katka bude akční v oblasti projektů a současně bude mít na starosti pořádání přednášek, workshopů a dalších akcích pro naše dospělé návštěvníky. Věříme, že se brzy sladíme a děvčatům přejeme, ať se jim u nás líbí.