Kdo tvoří PROFICIO

Máme potřebu, chuť a talent věci měnit, posunovat kupředu, dělat je jinak a líp a hlavně

PODPOROVAT a PROPOJOVAT DRUHÉ, PROSÍVAT A BÝT JIM UŽITEČNÍ. Tak, jak nás to baví a v tom, co umíme...


Martina Paličková

Kdo jsem?

Jsem mámou tří dětí – všechny už jsou v pubertálním věku, ale pořád je to práce na plný úvazek (někdy i víc). S malými dětmi jsou malé starosti, s velkými jsou velké starosti – znáte to. Ty moje děti mi však přece jen častěji dělají radost než trápení, takže víc vrásek snad budu mít od smíchu. Dík dětem se ze mě stal taky poctivý cheerleadingový a hokejový fanoušek.

Já a práce?

Jsem vystudovaná ekonomka, po dokončení vysoké školy jsem pracovala v bance (poskytování úvěrů). Pak jsem si od čísel na chvíli „odpočinula“… přišly na řadu děti a rodičovská dovolená, která se protáhla na neuvěřitelných 12 let. Po „dovolené“ jsem se k číslům už vrátila jen částečně, protože jsem rozšířila řady PROFICIA.

Já a PROFICIO?

V našem týmu jsem jednou z nejdéle působících členek, pamatuju si první krůčky, plány a vize PROFICIA; ráda sleduji, jak se dík společné práci a nadšení spousta plánů vydaří. Jsem místopředsedkyní výboru, činím se jako projektová a finanční manažerka. (Nejen) u projektů jsem často ta, která dotahuje věci do konce, dohlížím, aby vše proběhlo v pořádku.

Email: martina.palickova@proficionj.cz
Tel.: 725 210 050