Novinky


Podpořili jste náš projekt Spokojená rodina - děkujeme!

Od ledna tohoto roku u nás za podpory MPSV probíhá projekt Spokojená rodina. Jedním z hlavních cílů projektu je poskytnout komplexní podporu rodinám na Novojičínsku, v naší nabídce tak najdete pestrou škálu aktivit zaměřených na nastávající rodiče a rodiče dětí převážně do 6 let.

 

Velmi nás těší, že nám pomáháte v realizaci projektu tím, že jste nás podpořili v rámci programu ČSOB pomáhá regionům, ve kterém jsme se dostali do finále za MSK a ve kterém jsme usilovali o získání dalších prostředků právě pro realizace projektů. Hlasování probíhalo v průběhu ledna a února.

 

Přispěli jste nám téměř celkem neuvěřitelných 34 039 Kč! Díky tomu jsme se s naším projektem umístili v rámci kraje na krásném 3. místě a ČSOB nám tak na realizaci projektu přispěla částkou 35 000 Kč. Částku jsme v minulém týdnu obdrželi. Vám i ČSOB děkujeme a vážíme si toho. Dárci se nám mohou kdykoliv ozvat a zeptat se na průběh projektu. Samozřejmě rádi také vystavíme potvrzení od daru.

 

Pro více informací o projektu prosím kontaktujte hlavní lektorku a poradkyni v oblasti rané péče paní  Žanetu Konopáčovou (zaneta.konopacova@proficionj.cz) nebo naši projektovou manažerku Ing. Kateřinu Fickovou (projekty@proficionj.cz).

 

Tento projekt realizujeme úspěšně již šestým rokem za podpory Ministerstva práce a sociálních věcí ČR (MPSV ČR).

kontaktní osoba: Katka Ficková
e-mail: projekty@proficionj.cz