Kdo tvoří PROFICIO

Máme potřebu, chuť a talent věci měnit, posunovat kupředu, dělat je jinak a líp a hlavně

PODPOROVAT a PROPOJOVAT DRUHÉ, PROSÍVAT A BÝT JIM UŽITEČNÍ. Tak, jak nás to baví a v tom, co umíme...


Žaneta Konopáčová

Kdo jsem?

Ačkoliv jsem ženského rodu, mužské práce a mužská ráznost mi nejsou cizí. Jsem pyšnou mámou 10ti letého Viktora a 6ti leté Mii. Děti mi jsou perfektním odrazem – jsou aktivní, zvídavé, sportovně založené. Všichni máme rádi přírodu.

Já a práce

Jsem instruktorkou cvičení a plavání dětí, cvičení dětí s odchylkou psychomotorického vývoje. Orientuju se ve specifické práci s astmatickými dětmi i  baby signs. Jako lektorka se věnuji dětem od jejich narození až po odchod do školy. „Papírově“ jsem i záchranář a umím poskytnout první pomoc v bazéně. Také jsem grafik a (teoreticky) i ekonom, i když jsem se s čísly dodnes nenaladila na stejnou notu. 

Pokud to vezmu od historie po současnost - vystudovala jsem Střední podnikatelskou školu - obor podnikání. Momentálně mám již 10 letou praxi ve cvičení s dětmi – děkuji za vaši důvěru! V minulosti jsem byla také grafičkou a vedoucí v soukromém sektoru.

Jak relaxuji?

Jako ryba ve vodě se cítím nejen v té vodě (vodní živel skutečně jsem), ale i na horách – ať už při turistice nebo při horolezení. Ráda jezdím dálkové trasy na kole, jsem nadšencem pro Abáda-capoeira. Moc ráda cestuji a poznávám nové kraje a krásy přírody. Z „neaktivního“ odpočinku neřeknu „ne“ dobré knížce.

Co já a Proficio?

Jsem veoucí rodinného centra Provázek. Mám zde na starosti vš co souvisí se zajištěním bezproblémového chodu centra tak, aby u nás byli klienti spokojení.  Starám se o kordinaci a administraci všech pravidelných aktivit (kroužky, cvičení) - vyhledávám zcala nové kroužky, které v Novém Jičíně jen tak nenajdete a ty nej lektory. Jsem  zodpovědná za pořádání jednorázových akcí pro rodiny s dětmi a především jsem lektorkou Klubek pro miminka a lektorkou manipulace s děťátky. Najdete mě také v Hotelu Praha, kde zajišťuju program pro rodiny s dětmi (divadélka a jiné rodinné akce)...

Email: zaneta.konopacova@proficionj.cz
Tel.: 728189742